TIBOJ

Serdecznie Państwa witamy na stronie internetowej marki TIBOJ. Początki naszej działalności sięgają 1999 r. Swoją główną siedzibę mamy w miejscowości Elbląg położonej w województwie Warmińsko-Mazurskim. Od początku swojego istnienia konsekwentnie budujemy wizerunek firmy. Dzięki dostosowaniu naszej pełnej oferty oraz zakresu świadczonych usług do Klienta, udało nam się osiągnąć wysoką pozycję na rynku.

Przez ponad 20 lat prowadzenia działalności poszerzaliśmy wiedzę i praktykę w zakresie paliw stałych i ciekłych. Pozyskaliśmy szeroką rzeszę klientów. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych produktów. Zaopatrujemy naszych klientów w różnego rodzaju materiały opałowe. W naszych punktach składu opału znajdą Państwo między innymi węgiel: orzech, kostkę, groszek, czy ekogroszek. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości EKOLOGICZNY PELLET DRZEWNY.

Obecnie posiadamy punkty sprzedaży w Elblągu i Pasłęku, gdzie zamówienia można składać telefonicznie lub bezpośrednio w trakcie odwiedzin danego składu opału. Płatność w każdym punkcie sprzedaży odbywa się gotówką lub kartą. Istnieje możliwość zapłaty gotówką w domu przy dowiezieniu zamówienia. W miarę możliwości przywozimy zamówiony towar na umówioną godzinę pod wskazany adres. Mając na uwadze ochronę środowiska rozwijamy naszą działalność w kierunku ekologii. Jesteśmy producentem ekologicznego pelletu drzewnego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail naszych placówek. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.