Ekologiczny pellet drzewny

… naturalne ciepło Twojego domu …

Składy opału

… sprzedaż opału Elbląg, Pasłęk …

TIBOJ

Serdecznie Państwa witamy na stronie internetowej marki TIBOJ. Początki naszej działalności sięgają 1999 r. Swoją główną siedzibę mamy w miejscowości Elbląg położonej w województwie Warmińsko-Mazurskim. Od początku swojego istnienia konsekwentnie budujemy wizerunek firmy. Dzięki dostosowaniu naszej pełnej oferty oraz zakresu świadczonych usług do Klienta, udało nam się osiągnąć wysoką pozycję na rynku.

Przez ponad 20 lat prowadzenia działalności poszerzaliśmy wiedzę i praktykę w zakresie paliw stałych i ciekłych. Pozyskaliśmy szeroką rzeszę klientów. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych produktów. Zaopatrujemy naszych klientów w różnego rodzaju materiały opałowe. W naszych punktach składu opału znajdą Państwo między innymi węgiel: orzech, kostkę, groszek, czy ekogroszek. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości EKOLOGICZNY PELLET DRZEWNY.

Obecnie posiadamy punkty sprzedaży w Elblągu i Pasłęku, gdzie zamówienia można składać telefonicznie lub bezpośrednio w trakcie odwiedzin danego składu opału. Płatność w każdym punkcie sprzedaży odbywa się gotówką lub kartą. Istnieje możliwość zapłaty gotówką w domu przy dowiezieniu zamówienia. W miarę możliwości przywozimy zamówiony towar na umówioną godzinę pod wskazany adres. Mając na uwadze ochronę środowiska rozwijamy naszą działalność w kierunku ekologii. Jesteśmy producentem ekologicznego pelletu drzewnego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail naszych placówek. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Firma “TIBOJ” świadczy usługi już ponad 20 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy Klientów w najlepszej jakości paliwo opałowe.

Rodzinne przedsiębiorstwo

Rodzinne przedsiębiorstwo

Ogromne zaangażowanie wszystkich członków rodziny i naszych doświadczonych pracowników w wykonywaną pracę sprawia, że Klientom dostarczamy wysokiej jakości węgiel i opał ekologiczny.

Polska bezgotówkowa

Polska bezgotówkowa

Przystąpiliśmy do programu „Polska bezgotówkowa”, co umożliwia płatność kartą płatniczą przy zakupie towaru. Klientom dostarczamy paragon, fakturę dostawy oraz świadectwo jakości zakupionego węgla.

Wysoka jakość opału

Wysoka jakość opału

Sprzedajemy węgiel o niskiej zawartości popiołu i wysokiej kaloryczności, co oznacza dużą wydajność i możliwość szybkiego ogrzania dużej powierzchni mieszkalnej. Pozwala też utrzymać porządek w kotłach i piecach.

Produkty i usługi

Naszą jakość sprawdziło już kilka tysięcy użytkowników. Kluczem do naszego sukcesu jest stałe monitowanie potrzeb odbiorców oraz budowanie zaufania i stałych relacji handlowych. Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z dostarczaniem materiałów opałowych do urządzeń grzewczych – pieców i kotłów grzewczych. Niezmiennie dbamy o ekologię środowiska i zadowolenie naszych Klientów.

Naszym klientom pomagamy we właściwym wyborze pozycji asortymentowych, dostosowujemy harmonogram dostaw zakupionego opału i dzięki doświadczonej załodze, zawsze dostarczamy go na czas. Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania, co potwierdzone posiadanym przez nas certyfikatem „CERTYFIKAT IBK”.

Sprzedaż pelletu

Oferujemy Państwu sprzedaż ekologicznego pelletu ze składów opału w Elblągu i Pasłęku. Nasz pellet dostarczamy własnym transportem do Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Ekologiczny pellet drzewny
Dlaczego pellet
Parametry pelletu
Jak pakujemy pellet
Piece na pellet
Ogrzewanie pelletem – korzyści
Ekologiczny pellet drzewny

Ekologiczny pellet drzewny

Jesteśmy producentem ekologicznego pelletu drzewnego, dzięki któremu otrzymasz od nas paliwo do ogrzewania Twojego domu przez całą zimę. Doskonałe parametry naszego pelletu gwarantowane są dzięki wyjątkowej procedurze produkcji naszego paliwa. Dbałość o najwyższą jakość produkcji pelletu, sprawia że jest on zawsze wysokokalorycznym paliwem o bardzo dobrych parametrach.

Dlaczego pellet

Dlaczego pellet

Emisja dwutlenku węgla (CO2) w procesie spalania pelletu jest na poziomie zerowym. Wysokoenergetyczny granulat jest ekologicznym i bardzo oszczędnym sposobem ogrzewania domów. Pellet kwalifikowany jest jako biomasa, zatem wytwarzany jest z substancji roślinnych pochodzących z rolnictwa albo leśnictwa. Wysokokaloryczne paliwo naszej produkcji w ogólnym rozrachunku bilansowym ogrzewania domów przynosi wymierne oszczędności i korzyści.

Parametry pelletu

Parametry pelletu

Nasz pellet charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami:

Ciepło spalania – 19 MJ/kg
Zawartość popiołu – 0,5%
Wilgotność – 6,1%
Ø (średnica) – 6mm, 8mm.

Piece na pellet są niemal bezobsługowe, tego typu instalacje zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jak pakujemy pellet

Jak pakujemy pellet

Towar dostępny jest:

1 worek 15 kg
Paleta 990 kg (66 worków x 15kg)
Big bag ~ 1200 kg

Piece na pellet

Piece na pellet

Regularny rozmiar granulatu pelletu sprzyja wygodnemu magazynowaniu i przechowywaniu. Różny rodzaj opakowań, worków, bagów pozwala łatwo transportować to paliwo prosto do specjalnych pieców. Piece na pellet są bardzo ekologiczne, nowoczesne i oszczędne. Kotły na pellet mają różną moc, dzięki czemu można je dobrać do każdego rozmiaru ogrzewanego pomieszczenia.

Ogrzewanie pelletem – korzyści

Ogrzewanie pelletem – korzyści

Ogrzewanie przy wykorzystaniu pelletu drzewnego przynosi wiele korzyści, jednocześnie przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Proces spalania pelletu powoduje bardzo niską emisję dwutlenku węgla. Paliwo to jest bardzo ekonomicznym opałem, które daje dużą moc energetyczną. Kształt pelletu sprawia, że jest to opał jest łatwy w transportowaniu i przechowywaniu. Pellet jest w pełni biodegradowalny.

Opinie

Pellet, który kupiłem w zeszłym roku, wystarczył mi na opalenie przez całą zimę dwóch domów – mojego, jak i moich rodziców. Fachowe doradztwo, którego udzieliła mi firma Tiboj warte polecenia.

M. Grzybowski

M. Grzybowski

Rewelacyjny węgiel, doskonale się spalał, zostawało mało popiołu, suchy, no i przede wszystkim przywieziony do domu. Dziękuję Państwu za miłą współpracę.

Krzysztof W.

Krzysztof W.

Kontakt

TIBOJ, które jest właścicielem składów opału w Elblągu i Pasłęku, funkcjonuje na polskim rynku dostawców opału od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy sobie wyrobić własną markę i zyskać dobrą opinię wśród wielu naszych zadowolonych Klientów.

Serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami składu opału. Punkty handlowo-usługowe w Elblągu i Pasłęku. We wszystkich naszych składach mogą Państwo otrzymać różnego rodzaju materiały opałowe do kotłów grzewczych czy pieców CO. Między innymi pellet drzewny ekologiczny, węgiel, ekogroszek, groszek, czy kostkę.

  TIBOJ
  ul. Łęczycka 27
  82-300 Elbląg


  NIP: 5821625927
  Regon: 281597490


  Telefon komórkowy: +48 505-477-311
  Adres e-mail: i.bednarz@tiboj.com.pl


  Znajdź nas na FB

  Mapa